درباره ما

شرکت اطلاع رسانی پیوند داده ها در 14 اردیبهشت 1377 با همت گروهی از کارشناسان انفورماتیک، پزشکی و مدیریت به صورت تخصصی در حوزه سلامت الکترونیکی شروع به کار نمود. شرکت تجربیات ارزشمندی در تولید نرم‌افزارهای گوناگون داشته که مهمترین آنها: سامانه مدیریت اطلاعات بیمارستان (HIS) ، سامانه پردازش، انتقال و آرشو تصاویر پزشکی (PACS) و هوش تجاری (BI) در حوزه بهداشت و درمان می باشد. در طی بیش از دو دهه فعالیت، شرکت با ارتقای دانش در حوزه فرایندها و استانداردهای انفورماتیک پزشکی بخصوص HL7, DICOM, HIPPA, Coding موفق به کسب رتبه یک تولید نرم افزار سفارش مشتری و رتبه 3 بسته نرم‌افزاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، دریافت عنوان دانش‌بنیان برای محصولات HIS و PACS و گواهی های ISO 9001 & ISO 10004 و همچنین موفق به صدور محصولات خود به کشورهای منطقه شده است. اعتماد مراکز مختلف درمانی به ما و استفاده از سامانه های پیوند در مجموعهای از دانشگاه ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی مختلف از افتخارات شرکت می باشد.
در حال حاضر شرکت اطلاع رسانی پیوند داده ها با تیمی قوی و مجرب، بزرگترین شرکت تخصصی حوزه سلامت الکترونیک کشور می‌باشد.
نگارش جدید و یکپارچه مجموعه برنامه های "مدیریت اطلاعات بهداشتی- درمانی پیوند" به صورت معماری SaaS و به صورت مولتی پلت فورم و قابل اجرا بر روی موبایل، تبلت و رایانه از دیگر دستآوردهای شرکت می‌باشد که به زودی قابل ارائه به جامعه فرهیخته پزشکی کشور خواهد بود.
چشم انداز
Vision
ارائه بهترین خدمات ارزش افزوده در حوزه سلامت الکترونیک
بیانیه ماموریت
Mission statement
ایجاد خدمات ارزش افزوده سلامت الکترونیک برای بهبود کسب و کار مراکز بهداشتی- درمانی، عملکرد بهتر کادر درمان و ارتقای سطح سلامت شهروندان
مسئولیت در مقابل مشتریان
Responsibility Towards Customers
تمامی مشتریان شرکاء کاری شرکت محسوب شده، و شرکت مسئول ایجاد مجموعه ابزارهای مناسب برای بهینه سازی فرایندها در جهت ارتقای توانمندی مراکز درمانی، شناخت و مدیریت بهتر درآمد ها و هزینه ها در راستای افزایش مستمر کیفیت خدمات و سطح سلامتی می باشد.
برقراری ارتباط منطقی و افزایش کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان برای افزایش گام به گام سطح رضایت مندی آنان نیز از دیگر وظایف شرکت می باشد.